fbpx
 
Back To Gallery: Одржани четири работилници со новинари за новинарство од јавен интерес
DSC 0398 26 Nov 2015
DSC 0398
Additional Info File Size: 116.13 KB Dimensions: 1200x690 Created: 26 Nov 2015 Updated: 26 Nov 2015
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1