fbpx
 

Одржани четири работилници со новинари за новинарство од јавен интерес

Sort gallery by:
View:
DSC 0417
DSC 0401
DSC 0398
DSC 0352
DSC 0331
DSC 0265
DSC 0193
DSC 0365
DSC 0362
DSC 0241
DSC 0225
DSC 0208
DSC 0250
DSC 0129
DSC 0145
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1