fbpx
 

Дебата за медиумите и јавниот интерес

Sort gallery by:
View:
DSC 0013
DSC 0013
DSC 0046
DSC 0046
DSC 0064
DSC 0064
DSC 0054
DSC 0054
DSC 0114
DSC 0114
DSC 0104
DSC 0104
DSC 0066
DSC 0066
DSC 0119
DSC 0119
DSC 0117
DSC 0117
DSC 0115
DSC 0115
DSC 0041
DSC 0041
DSC 0030
DSC 0030
DSC 0049
DSC 0049
DSC 0048
DSC 0048
DSC 0002
DSC 0002
DSC 0011
DSC 0011
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1