fbpx
 
Back To Gallery: Дебата за медиумите и јавниот интерес
DSC 0046 23 Feb 2016
DSC 0046
DSC 0046 Gallery: Дебата за медиумите и јавниот интерес Description:
Views: 1128 Loves: 0 love it! Tag Count: 0
Additional Info File Size: 101.07 KB Dimensions: 1200x690 Created: 23 Feb 2016 Updated: 23 Feb 2016
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1