fbpx
 

Академско блогирање за пристап до поширока публика

Sort gallery by:
View:
DSC 0007
DSC 0007
DSC 0024
DSC 0024
DSC 0023
DSC 0023
DSC 0021
DSC 0021
DSC 0017
DSC 0017
DSC 0016
DSC 0016
DSC 0015
DSC 0015
DSC 0008
DSC 0008
DSC 0019
DSC 0019
DSC 0018
DSC 0018
DSC 0012
DSC 0012
DSC 0011
DSC 0011
DSC 0010
DSC 0010
DSC 0003
DSC 0003
DSC 0013
DSC 0013
DSC 0002
DSC 0002
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1