fbpx
 

Одржана дебата „Правото на приватност наспроти правото на јавноста да знае“

Sort gallery by:
View:
DSC 0007
DSC 0007
DSC 0044
DSC 0044
DSC 0018
DSC 0018
DSC 0047
DSC 0047
DSC 0019
DSC 0019
DSC 0068
DSC 0068
DSC 0043
DSC 0043
DSC 0016
DSC 0016
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1