fbpx
 

Промовиран е Прирачникот за јавен интерес во новинарството

Sort gallery by:
View:
DSC 0115
DSC 0115
DSC 0059
DSC 0059
DSC 0107
DSC 0107
DSC 0103
DSC 0103
DSC 0078
DSC 0078
DSC 0140
DSC 0140
DSC 0155
DSC 0155
DSC 0154
DSC 0154
DSC 0148
DSC 0148
DSC 0117
DSC 0117
DSC 0133
DSC 0133
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1