fbpx
 

Работилница - Ефективна комуникација со јавноста

Sort gallery by:
View:
0380
0380
0363
0363
0366
0366
0382
0382
0386
0386
0368
0368
0349
0349
0377
0377
0372
0372
0351
0351
0352
0352
0357
0357
0342
0342
0340
0340
0341
0341
0338
0338
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1