fbpx
 

Работилница за правење влијание преку блогирање

Sort gallery by:
View:
DSC 0259
DSC 0259
DSC 0256
DSC 0256
DSC 0257
DSC 0257
DSC 0260
DSC 0260
DSC 0261
DSC 0261
DSC 0258
DSC 0258
DSC 0252
DSC 0252
DSC 0244
DSC 0244
DSC 0255
DSC 0255
DSC 0251
DSC 0251
DSC 0250
DSC 0250
DSC 0254
DSC 0254
DSC 0245
DSC 0245
DSC 0246
DSC 0246
DSC 0247
DSC 0247
DSC 0242
DSC 0242
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1