fbpx
 

Иницијативата за дигитално граѓанство Res Publica

Sort gallery by:
View:
DSC 0139
DSC 0164
DSC 0160
DSC 0157
DSC 0155
DSC 0142
DSC 0132
DSC 0128
DSC 0122
DSC 0104
DSC 0119
DSC 0121
DSC 0120
DSC 0108
DSC 0116
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1