fbpx
 

Конференција: Деконструирање на јавен интерес во Македонија

Sort gallery by:
View:
DSC 0176
DSC 0109
DSC 0164
DSC 0202
DSC 0197
DSC 0174
DSC 0166
DSC 0128
DSC 0139
DSC 0142
DSC 0189
DSC 0225
DSC 0222
DSC 0217
DSC 0280
DSC 0207
  • Блогирај +

    Приклучете се кон тимот соработници и предложете тема или испратeте текст, со Ваша фотографија и куса биографија на info@iks.edu.mk.Повеќе

  • Насоки +

    Текстовите треба да имаат помеѓу 900 и 1300 зборови и да бидат напишани во куси пасуси, во разбирлив и неформален стил. Повеќе

  • Преземи +

    Содржината на блогот е слободна за споделување и читателите можат да оставаат разумни и конструктивни коментари на блоговите. Повеќе

  • 1